TECH DECK Performance Series - Shred Pyramid Set

Novinka Doporučujeme
TECH DECK Performance Series Shred Pyramid Set 1

TECHDECK Performance Series Shred Pyramid Set napodobuje pocit, který zažijete v opravdovém skateparku. Rampa a fingerboard ze dřeva jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních dílů pro dokonalou jízdu a zábavu.

Rampa je už poskládaná a není ji potřeba dodatečně montovat. Je materiálově pevná a doplněná o kvalitní dřevěný fingerboard značky TECH DECK ze série Performance.

Sklouzněte se po kovovém zábradlí, skákejte a předvádějte triky jako profesionál! 

Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
849 Kč
Skladem

Dřevěná deska fingerboardu je potištěna grafikou jedné z nejvýznamnějších skateboardových značek Blind Skateboards! Díky pěnovému gripu máš vše pod kontrolou a můžš jezdit jako fingerboardový profesionál. Měkká kolečka působí jako opravdový skate a umožňují mít své prkno dokonale pod kontrolou. Gumové bushingy dovolují ostřejší zatáčení a nabízejí realističtější zážitek při provádění triků. Jezděte a grindujte!

Mini skateboardy pro prsty a rampy TECH DECK jsou dokonalým dárkem pro dívky, které mají rády malé cool hračky, nebo alternativou k autíčkům pro chlapce ve věku 6–8 let.

Posuňte své dovednosti na vyšší úroveň s fingerboardy řady Performance Series od společnosti TECH DECK a jezděte jako profesionál.

 

Rozměry produktu:

38,5x18x11,5 cm

 

Obsah balení:

1x Shred Pyramid ramp (dřevěná rampa se zábradlím)
1x Dřevěný TECH DECK fingerboard - BLIND (Performance Series)

Kód Kód: TDPSSPS
Jméno značky: TECH DECK
Kategorie: TECH DECK
Zpět do obchodu