Galerie

Ahoj,

vítej v našem "skateshopu" ve zmenšené verzi. Hledáš klasické skateboardy? Tak ty tady opravdu nenajdeš! Zato máme nejrůznější hotové komplety dřevěných fingerboardů, možnost sestavit si svůj vlastní set (klidně i se svým jménem nebo přezdívkou) a veškerý potřebný hardware k fingerboardingu. Dáme ti na výběr různé motivy, barvy desek, koleček a gripů. Ke každé objednávce nad 999 Kč ti navíc přihodíme dárek zdarma!

Všechny fingerboardové desky jsou z 5-ti vrstvého kanadského javoru a nabízíme je v šířkách 28 a 32 mm. Kolečka mají vlastní ložiska pro maximální rotaci a trucky teflonové gumičky pro měkké dopady. Všechny motivy vypalujeme pomocí profesionálního laserového gravírovacího stroje. Na nabarvení desek používáme kvalitní modelářské barvy. Každý kus je originální. Jsme oficiální prodejce dřevěných ramp a překážek od německé firmy Blackriver. Největší fingerboard shop v České republice!

Prohlédni si naší fotogalerii a objev svět fingerboardingu. Soutěže, informace a více fotografií najdeš na našem Instagramu.

Zpět do obchodu