Doprava a platba

Máš vybraný svůj dřevěný fingerboard, ale nevíš jakou dopravu nebo platbu zvolit? Pokud chceš můj e-shop co nejvíce podpořit, vyber prosím bankovní převod. Transakce tak neproběhne přes platební bránu. Ta si totiž bere nemalé % z každé částky. Takže pokud zaplatíš převodem, dostane se k nám částka celá a dokonce ještě mnohem dříve, než kdybys zvolil online platbu. Děkujeme!

DOPRAVA:

Nabízíme dvě možnosti dopravy:

 • Doručení na výdejní místa Zásilkovny
 • Doručení na adresu
Výdejní místa Zásilkovny – Doručení na zvolené výdejní místo Zásilkovny. Jakmile předáme objednané zboží dopravci, dostaneš od něj e-mail s číslem zásilky. Pomocí tohoto čísla budeš mít možnost sledovat pohyb balíčku. O dni doručování zásilky tě dopravce informuje pomocí e-mailu a SMS zprávou. Tady najdeš veškerá výdejní místa.
 

Doručení na adresu – Doručení kurýrem přímo na zadanou adresu v ČR. Dopravu zajišťuje opět Zásilkovna.cz a to prostřednictvím svých expresních kurýrů nebo společností DPD, InTime atd... Konkrétního kurýra však vybírá Zásilkovna tak, aby balík byl doručen co nejdříve.

CENA

Ceny se liší podle toho zda si objednávku necháš zaslat na výdejní místo nebo přímo na adresu k tobě domů:

 • Doručení na výdejní místo za 79 Kč (99 Kč pro Slovensko)
 • Doručení na adresu za 119 Kč (139 Kč pro Slovensko)

Pro objednávky nad 2 499 Kč je doprava zdarma!

PLATBA

Dáváme ti vybrat ze 3 možností, jak svou objednávku zaplatit:

 • Bankovním převodem – platba bankovním převodem na náš účet (2901867460/2010) – zdarma.
 • Kartou online – přes zabezpečenou platební bránu Barion  zdarma.
 • Apple Pay / Google Pay – Okamžitá platba přes zvolenou platební bránu  zdarma.
 • Dobírkou – Za zboží zaplatíš až při přebírání balíku. Každá nevyzvednutá dobírka nás však zbytečně stojí čas a peníze. Chovej se proto zodpovědně. Děkujeme. Poplatek 49 Kč. 

Je proces bankovního převodu zbytečně náročný a zdlouhavý? Ne, nemusí tomu tak být... Ukážeme ti, jak je to jednoduché.

 • Po dokončení objednávky se ti ihned zobrazí informace o platbě včetně QR. To samé obdržíš pak ještě jednou v e-mailu.
 • Na mobilu otevřeš aplikaci tvojí banky a zvolíš platbu QR kódem, který následně vyfotíš. Všechny informace se vyplní automaticky.
 • Potvrdíš platbu. EASY!

V dnešní době se bankovní převody připisují na účet už v ten samý den, někdy ihned nebo po pár hodinách. Spárování plateb u nás probíhá automaticky 4x denně vždy v 9, 12, 15 a 18 hodin. Každopádně pokud nám pošleš potvrzení o platbě, na objednávce můžeme začít pracovat ihned!

DOBA DODÁNÍ

Po připsání částky na náš účet začínáme s "výrobou" fingerboardu. Tzn. s případným barvením desky a gravírováním vybraného motivu. Celý proces trvá 1–3 dny. Záleží vždy ale na konkrétní objednávce. Pak už jen zbývá přidat zbylé komponenty a zásilku odesíláme následující pracovní den.

Suma sumárum budeš mít fingerboard doma nejpozději do 5-ti pracovních dnů. 

 

Doprava a platba_v1

 

Fingerboardy posíláme zabalené v papírových krabičkách podestlané dřevitou vlnou.

Zpět do obchodu