Doprava ZDARMA pro objednávky nad 2 499 Kč! 🚚 📦

Doprava a platba

Máš vybraný svůj dřevěný fingerboard, ale nevíš jakou dopravu nebo platbu zvolit? Pokud chceš můj projekt co nejvíce podpořit, vyber prosím běžný bankovní převod. Transakce tedy neproběhne přes platební bránu. Ta si totiž bere určité % z každé částky. Takže pokud zaplatíš převodem, dostane se ke mě celá částka a dokonce ještě mnohem dříve, než kdybys zvolil online platbu.

DOPRAVA:

Nabízíme dvě možnosti dopravy:

  • Doručení na výdejní místa Zásilkovny
  • Doručení na adresu
Výdejní místa Zásilkovny – Doručení na zvolené výdejní místo Zásilkovny. Jakmile předáme objednané zboží dopravci, dostaneš od něj e-mail s číslem zásilky. Pomocí tohoto čísla budeš mít možnost sledovat pohyb balíčku. O dni doručování zásilky tě dopravce informuje pomocí e-mailu a SMS zprávou. Zde najdeš veškerá výdejní místa.
 

Doručení na adresu – Doručení kurýrem přímo na zadanou adresu v ČR. Dopravu zajišťuje opět Zásilkovna.cz a to prostřednictvím svých expresních kurýrů nebo společností DPD, InTime. Konkrétního kurýra však vybírá Zásilkovna tak, aby balík byl doručen co nejdříve. My tedy nedokážeme ovlivnit, jestli balík dorazí od DPD, InTime nebo Zásilkovnou. 

CENA

Ceny se liší podle toho zda si objednávku necháš zaslat na výdejní místo nebo přímo na adresu k tobě domů:

  • Doručení na výdejní místo za 79 Kč (99 Kč pro Slovensko)
  • Doručení na adresu za 119 Kč (139 Kč pro Slovensko)

Pro objednávky nad 2 499 Kč je doprava zdarma!

PLATBA

Dáváme ti vybrat ze 3 možností, jak svou objednávku zaplatit:

  • Bankovním převodem – platba bankovním převodem na náš účet (2901867460/2010) – zdarma.
  • Kartou online – přes zabezpečenou platební bránu Barion  zdarma.
  • Dobírkou – Za zboží zaplatíš až při přebírání balíku. Každá nevyzvednutá dobírka nás však zbytečně stojí čas a peníze. Chovej se proto zodpovědně. Děkujeme. Příplatek 49 Kč. 

Je proces bankovního převodu zbytečně náročný a zdlouhavý? Ne, nemusí tomu tak být... Ukážeme ti, jak je to jednoduché.

  • Po dokončení objednávky se ti ihned zobrazí informace o platbě včetně QR. To samé obdržíš pak ještě jednou v e-mailu.
  • Na mobilu otevřeš aplikaci tvojí banky a zvolíš platbu QR kódem, který následně vyfotíš. Všechny informace se vyplní automaticky.
  • Potvrdíš platbu.

V dnešní době se bankovní převody připisují na účet už v ten samý den, někdy ihned nebo po pár hodinách. Spárování plateb u nás probíhá automaticky 4x denně vždy v 9, 12, 15 a 18 hodin. Každopádně pokud nám pošleš potvrzení o platbě, na objednávce můžeme začít pracovat ihned!

DOBA DODÁNÍ

Po připsání částky na náš účet začínáme s "výrobou" fingerboardu. Tzn. s případným barvením desky a gravírováním vybraného motivu. Celý proces trvá 1–3 dny. Záleží vždy ale na konkrétní objednávce. Pak už jen zbývá přidat zbylé komponenty a zásilku odesíláme následující pracovní den.

Suma sumárum budeš mít fingerboard doma nejpozději do 5-ti pracovních dnů. 

 

Doprava a platba_v1

 

Fingerboardy posíláme zabalené v papírových krabičkách podestlané dřevitou vlnou.

Zpět do obchodu